جمعه 25 خرداد 1403En
اخبار بانکی و اقتصادی
وزیر اقتصاد در نشست با نمایندگان و فعالان اقتصادی مازندران:ایجاد مشکل برای فعالان اقتصادی خط قرمز دولت است

وزیر اقتصاد با اشاره به عزم دولت برای کنترل متغیرهایی که ذهن فعالان اقتصادی را مشوش می‌کند، تصریح کرد: بنابر تأکید آقای رئیس جمهور، ایجاد مشکل برای فعالان اقتصادی خط قرمز دولت است.

ادامه
وزیر اقتصاد:وعده بازگشت مالیات و عوارض ارزش افزوده شرکت‌ها به استان‌ها اجرا شد

وزیر اقتصاد از اجرایی شدن وعده بازگشت مالیات و عوارض ارزش افزوده شرکت‌ها به استان‌ها خبر داد و اعلام کرد: منابع ۳۵۰۰ شرکت با بیش از 6.5 هزار میلیارد تومان به مردم و شهرداری‌های همان استان باز می‌گردد.

ادامه
وزیر اقتصاد در جمع خبرنگاران در استان مازندران: بیش از ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار واحد صنفی مشمول مالیات نشدند

وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحد صنفی کشور مشمول مالیات بر صفر شدند، در عین حال که شاهد کاهش فرارهای مالیاتی و افزایش درآمدهای وصولی بوده و هستیم.

ادامه
وزیر اقتصاد: برنامه دولت ایجاد جمهوری اقتصادی است- قاعده گذاری در حوزه رمز ارز برای اولین بار

وزیر اقتصاد با تأکید بر برنامه دولت برای ایجاد جمهوری اقتصادی، ایجاد انضباط مالی و کاهش فشار بر مردم برای کسب درآمد دولت و مدیریت تعارض منافع را دو اصل مهم در ایجاد جمهوری افتصادی عنوان کرد.

ادامه
وزیر اقتصاد در دیدار با مجمع کارافرینان: گره‌گشایی از مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران رسالت دولت

وزیر امور اقتصادی و دارایی در دیدار با مجمع کارآفرینان با استقبال از پیشنهادات تشکیل کارگروه‌های مشترک از فعالان اقتصادی و مدیران این وزارتخانه، تأکید کرد: گره گشایی برای چهره‌های فعال و خوش‌سابقه حوزه صنعت و تولید و صادرات، رسالت دولت است.

ادامه
تأکید وزیر اقتصاد در مجمع عمومی بیمه ایران: میزان تحقق اهداف حاکمیتی، محور گزارش سالانه بیمه ایران در سال های آتی باشد

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در مجمع عمومی عادی سالانه بیمه ایران، ضمن تقدیر از عملکرد و زحمات مدیران این مجموعه، از آنها خواست، در سال های آتی، محور گزارش خود را، میزان تحقق اهداف و برنامه های حاکمیتی این شرکت قرار دهند.

ادامه
نگاهی به سفر وزیر اقتصاد به کرمانشاه: از تاکید بر توانمندسازی استان‌ها تا حمایت از اشتغال خرد

وزیر اقتصاد در سفر یک روزه به استان کرمانشاه و در جریان بازدید از شهرستان سنقر و کلیایی نوید تغییر مسیر رشد اقتصادی پایتخت‌محور را به مردم این استان داد و برنامه‌های دولت برای تمرکززدایی و توسعه اشتغال را تشریح کرد.

ادامه
وزیر امور اقتصادی و دارایی:منابع درآمد پایدار، استفاده از سرمایه های راکد و اولویت بندی پروژه های اصلی، مسیر پیشرفت اقتصادی استان هاست

دکتر سید احسان خاندوزی در جلسه شورای اداری شهرستان سنقر و کلیایی در جمع مسئولان این شهرستان از اهتمام و جدیت دولت در حل مشکلات مردم خبرداد.

ادامه
در سفر به استان کرمانشاه صورت گرفت؛ ادای احترام وزیر اقتصاد به مقام شهدای گمنام شهرستان سنقر و کلیایی

به گزارش شادا، دکتر احسان خاندوزی وزیر اموراقتصادی ودارایی به عنوان نماینده تام‌الاختیار رییس جمهور در سفر استانی هیات دولت به کرمانشاه صبح امروز وارد شهرستان سنقر و کلیایی شد.

ادامه
وزیر اقتصاد:تورم، پلکانی کاهش می‌یابد/ تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت به زودی

وزیر اقتصاد با اشاره به اقدامات دولت برای مهار رشد نقدینگی به عنوان یکی از مهمترین عوامل ایجاد تورم، اظهار امیدواری کرد که با تصمیمات ستاد اقتصادی دولت در تیر ماه شاهد کاهش تورم و به مرور مهار پلکانی آن در ماه‌های آینده باشیم.

ادامه
در جریان بیست و پنجمین سفر استانی رئیس جمهور؛ وزیر اقتصاد وارد گلپایگان شد: بررسی میدانی مشکلات شرکت صنعتی رول محور سامان شهرستان گلپایگان

دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی به عنوان نماینده رئیس جمهور در بیست و پنجمین سفر استانی، وارد شهرستان گلپایگان شد و مورد استقبال مسئولان و شهروندان این شهرستان قرار گرفت.

ادامه
وزیر اقتصاد در جلسه شورای اداری خوانسار؛ دولت به دنبال ثبات اقتصادی است

دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان خوانسار در بیست و پنجمین سفر استانی رئیس جمهور به استان اصفهان در جلسه شورای اداری شهرستان خوانسار با اشاره به اینکه کشور در شرایطی به لحاظ اقتصادی به سر می برد که وارث دوره ای از تقلیل های اقتصادی بوده و به دلایل و بهانه های مختلف عقب افتادگی دارد گفت: دولت تصمیم به ثبات اقتصادی دارد و می خواهد افسار تورمی که در تابستان سال گذشته به وجود آمده را بکشد.

ادامه
در سفر به شهرستان گلپایگان صورت گرفت؛ دیدار مردمی وزیر اقتصاد با گلپایگانی ها

وزیر امور اقتصاد و دارایی در ادامه سفر به شهرستان گلپایگان به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در بیست و پنجمین سفر استانی با حضور در محل میز ارتباطات مردمی فرمانداری گلپایگان با اقشار مختلف مردم این شهرستان دیدار های جداگانه ای داشت.

ادامه