دوشنبه 25 تير 1403En
خدمات ویژه مشتریان مهان

خدمات ویژه مشتریان مهان

در شمار بزرگان باشید

چنانچه در شمار مشتریان مهان بانک ملت قرار گرفته باشید، می‌توانید از خدمات و امکانات ویژه‌ای که بانک برای این دسته از مشتریان خود در نظر گرفته است استفاده نمایید. مشتریان مهان گروهی از مشتریان بانک هستند که به واسطه اعتماد دوجانبه و تعامل دو سویه موجود خود را ملزم به ارائه خدماتی متمایز به ایشان می‌دانیم.

چگونه مهان شویم؟

اگر معدل سپرده‌های شما در یک دوره سه ماهه به یکی از مبالغ درج‌شده در جدول زیر می‌رسد، به شعبه خود (شعبه‌ای که بیشترین ارتباط مالی را با آن دارید)، مراجعه نموده و به گروه مشتریان مهان بانک ملت بپیوندید.
جاری
پس انداز
کوتاه مدتبلند مدت
1.000.000.000 ریال
7.000.000.000 ریال1.750.000.000 ریال7.000.000.000 ریال
البته معمولاً بیشتر مشتریان سپرده‌های خود را در ترکیبی از انواع حساب‌های بالا نگهداری می‌نمایند، برای این دسته از مشتریان معدل سپرده‌های موجود در هریک از حساب‌های ایشان جداگانه محاسبه شده و با اعمال ضرایبی با هم جمع می‌شوند تا مشتری  امکان قرار گرفتن در گروه مشتریان مهان را به دست آورد. 
ضرایب مربوطه و مبالغ جدول فوق در دوره‌های متناوب بازنگری می‌شود.

خدمات ویژه مهان

خدمات بانکی ویژه مهان
 خدمات بیمه‌ای ویژه مهان
کارت ویژه مهانتخفیف در بیمه‌ بدنه خودرو
دسته چک ویژه مهان
تخفیف در بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری
تخفیفات کارمزدیتخفیف در بیمه‌های مسئولیت
 تخصیص توکن رایگانتخفیف در بیمه آتش‌سوزی
شرایط ویژه در تخصیص صندوق اجاره ایتخفیف در سایر بیمه‌ها
شرایط ویژه در تخصیص پایانه فروشگاهی

اولویت در دریافت خدمات حضوری

همیشه یک گام جلوتر از دیگران هستید.

مهان که باشید با ارائه کارت شناسایی و ملت کارت مهان خود به هر یک از شعب بانک درخواست شما با اولویت توسط یکی از کارکنان خبره شعبه به انجام رسیده و تحویل می‌گردد. مهان که باشید همیشه یک گام جلوتر از دیگران خواهید بود.
وقتی مهان باشید درخواست پوز فروشگاهی شما هم با اولویت بررسی خواهد شد. مشتریان مهان را در صف انتظار دریافت پایانه پوز فروشگاهی نمی‌گذاریم.
اعتبار شما ارزشمند است، پس شما برای دریافت پوز فروشگاهی GPRS، نیازی به مسدودی ودیعه در حساب نخواهید داشت.

کارت ویژه مهان

متمایز خواهید بود.

ملت‌کارت‌های شما با طرح خاصی طراحی شده است تا شناسایی و ارائه خدمت به شما توسط همکاران ما در شعب ساده‌تر و سریع‌تر صورت پذیرد. این کارت‌ها به شما کمک خواهند کرد دسترسی بیشتری به حساب خود داشته باشید.

دسته چک ویژه مهان

نماد اعتبار

اگر بخواهید طرح و رنگ دسته‌چک‌های شما با سایر مشتریان متفاوت می‌شود. بر روی جلد دسته‌چک‌های مهان لوگوی مهان، نشان ویژه بودن و اعتبار شما نزد بانک خودتان خواهد بود. با دسته چک مهان اعتبارتان را به طرف‌های تجاری خود نشان دهید.

تخفیفات کارمزدی

مشتریان مهان در استفاده از خدمات بانکی و پرداخت کارمزدها از تخفیفات ویژه خود برخوردارند. بیشترین میزان تخفیفات مجاز بانک مرکزی را برای شما در نظر گرفته‌ایم.

تخصیص توکن یک بار رمز رایگان

توکن یک بار رمز سخت‌افزاری است که به کمک آن می‌توانید نقل و انتقالات مالی خود را از طریق اینترنت‌بانک ملت انجام دهید. توکن یک بار رمز در صورت درخواست شما به صورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

شرایط ویژه در تخصیص صندوق اجاره ای

وقتی مهان باشید درخواست استفاده از صندوق اجاره ای شما با اولویت بررسی خواهد شد. همچنین شما نیازی به مسدودی ودیعه در حساب نخواهید داشت. 

شرایط ویژه در تخصیص پایانه فروشگاهی

وقتی مهان باشید درخواست پوز فروشگاهی شما هم با اولویت بررسی خواهد شد. مشتریان مهان را در صف انتظار دریافت پایانه پوز فروشگاهی نمی‌گذاریم.
اعتبار شما ارزشمند است، پس شما برای دریافت پوز فروشگاهی GPRS، نیازی به مسدودی ودیعه در حساب نخواهید داشت.

تخفیف ویژه مشتریان مهان در بیمه‌ بدنه خودرو

شما از بالاترین درصد تخفیف برخوردار هستید.

با پیوستن شما به گروه مشتریان مهان، شرکت بیمه ما بالاترین سطح تخفیفات ممکن در بیمه خودرو را برای شما در نظر خواهد گرفت. شما می‌توانید برای بیمه بدنه خودروی خود افزون بر تخفیف‌هایی که برای عدم خسارت و صفر بودن خودرو دریافت می‌کنید، در صورت پرداخت نقدی حق بیمه، حداکثر از 45% و در صورت پرداخت اقساطی آن حداکثر از 35% تخفیف اضافی برخوردار می‌شوید.

شرایط ویژه مشتریان مهان در بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری

افزون بر آنچه خواسته‌اید دریافت خواهید کرد.

با پیوستن شما به گروه مشتریان مهان، شرکت بیمه ما شرایط ویژه‌ای را در بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری برای شما در نظر خواهد گرفت. شما می‌توانید با خرید بیمه‌عمر و سرمایه‌گذاری از یک بیمه‌نامه آتش‌سوزی دفترچه‌ای رایگان بهره‌مند شوید.
همچنین در خرید بیمه حوادث انفرادی از تخفیفی حداکثر 25% برخوردار خواهید شد.

تخفیف ویژه مشتریان مهان در بیمه‌های مسئولیت

شما از بالاترین درصد تخفیف برخوردار هستید.

با پیوستن شما به گروه مشتریان مهان، شرکت بیمه ما بالاترین سطح تخفیفات ممکن در بیمه‌های مسئولیت را برای شما در نظر خواهد گرفت. شما برای خرید بیمه‌نامه مسئولیت از ۲۰% تخفیف ویژه مهان برخوردارید.
همچنین در بیمه مسئولیت آتش‌سوزی در قبال همسایگان، تخفیفی تا سقف ۳۰% پیش بینی شده است.

تخفیف ویژه مشتریان مهان در بیمه آتش‌سوزی

شما از بالاترین درصد تخفیف برخوردار هستید.

با پیوستن شما به گروه مشتریان مهان، شرکت بیمه ما بالاترین سطح تخفیفات ممکن در بیمه آتش‌سوزی را برای شما در نظر خواهد گرفت. شما برای خرید بیمه‌نامه آتش‌سوزی منازل مسکونی و بیمه‌نامه آتش‌سوزی صنعتی به ترتیب از سقف 45% و 60% تخفیف ویژه مهان برخوردار هستید.
در بیمه مسافرتی (مسافرت خارج از ایران) نیز شرکت بیمه ما، تخفیفی تا سقف 15% را در نظر گرفته است.

e.keramat no: 99/1569205 991014