دوشنبه 4 تير 1403En
ورود به سامانه واریز وجوهات شرعی و نذورات
سامانه واریز وجوهات شرعی و نذورات

سامانه واریز وجوهات شرعی و نذورات

در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی و توجه به امور معنوی آحاد مردم ؛ همچنین به منظور تسهیل در پرداخت وجوهات شرعی با استفاده از کارتهای شتابی ، بانک ملت نسبت به راه اندازی سامانه"واریز وجوهات شرعی و نذورات" اقدام نموده است.
بدین ترتیب از طریق سامانه یاد شده متقاضیان قادر خواهند بود با استفاده از کارتهای عضو شتاب نسبت به واریز وجوه شرعی و نذورات خود اقدام نمایند.

جامعه هدف: افراد ذیصلاح جهت دریافت وجوهات شرعی و نذورات، مراجع تقلید، آیات عظام و اماکن مقدس

مدارک مورد نیازجهت راه اندازی 

1- نامه درخواست استفاده از سامانه مورد نظر از سوی دفتر آیات عظام مبنی بر معرفی حساب جهت واریز وجوه و معرفی نماینده حاوی اطلاعات وی شامل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه،کد ملی، آدرس محل سکونت، آدرس محل کار، تلفن همراه، تلفن ثابت، پست الکترونیک ،کدپستی
2- تصویر احکام ابلاغ شده از سوی بیت مقام معظم رهبری
3- لوگوی دفتر دریافت وجوهات شرعی و اماکن مقدسه با فرمت JPG و سایز 150*150 پیکسل
4- اخذ نماد الکترونیک از سایت www.enamad.ir
مدارک و مستندات فوق بایستی از طریق شعب و مدیریت شعب عامل تایید و به اداره کل بانکداری شرکتی ارسال شود.

ابزار مورد نیاز برای پرداخت:

کارت بانکی عضو شتاب که دارای پارامترCVV2 و رمز اینترنتی باشد.

روش پرداخت:

به منظور پرداخت وجوه به حساب مورد نظر از بستر اینترنت، مشتریان گرامی بایستی با مراجعه به سایت بانک ملت به نشانیwww.bankmellat.ir و انتخاب گزینه بانکداری الکترونیک ، سامانه های مبتنی بر وب ، انتخاب " واریز وجوهات شرعی و نذورات" و سپس انتخاب حساب آیات عظام ، مراجع تقلید واماکن مقدسه مورد نظر ؛ نسبت به واریز وجوه شرعی خود اقدام نمایند.
جهت استفاده از خدمت یاد شده پس از انتخاب ، درج مبلغ و سایر مشخصات ، وارد صفحه درگاه پرداخت اینترنتی شرکت به پرداخت ملت خواهید شد. بدین ترتیب با تکمیل اطلاعات مورد نیاز در صفحه فوق؛ عملیات پرداخت نهایی شده و در نهایت پیامی مبنی بر موفق یا نا موفق بودن تراکنش برای واریز کننده وجه صادر خواهد گردید .در این خصوص رسید مربوطه قابل چاپ می باشد.
e.keramat no: 1401/29295714010227