بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی صاحب کسب و کار
چهارشنبه 17 دي 1399

سامانه بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی صاحب کسب و کار

بانک ملت در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و همچنین تسهیل استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی جهت"مشتریان حقیقی صاحب کسب و کار" اقدام به راه اندازی سامانه بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی صاحب کسب و کار نموده‌ است. در سامانه مذکور علاوه بر خدمات قابل استفاده توسط عموم مشتریان حقیقی، خدمات ویژه‌ای در دسترس اشخاص حقیقی صاحب کسب و کار قرار می‌‌گیرد.
در این سامانه امکان تفویض انجام امور بانکی در حیطه تعریف شده به سایرین از طریق تعریف کاربران مختلف با نقش ها و اختیارات موردنظر کاربر اصلی(صاحب/صاحبان حساب) و اخذ کدکاربری و رمز جداگانه جهت هر کاربر وجود دارد.
چنانچه صاحب کسب و کار و دارنده یکی از حسابهای حقیقی انفرادی و یا اشتراکی الکترونیک ملت (جام ، قرض الحسنه پس انداز الکترونیک و کوتاه مدت الکترونیک) هستید، می توانید با مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب و ارائه مدارک لازم نسبت به فعال سازی این خدمت اقدام و شناسه مشتری و کلمه عبور خود را دریافت کنید. 
پس از فعال سازی خدمت حاضر می توانید با مراجعه به صفحه سامانه بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی صاحب کسب و کار در سایت بانک ملت، نسبت به ورود به سامانه اقدام و از خدمات موجود بهره برداری نمایید. 
خواهشمند است بمنظور افزایش ضریب ایمنی و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات شخصی، جهت وارد کردن کلمه عبور از"صفحه کلید مجازی" استفاده نمایید.

راهنمای تهیه و استفاده از امضای دیجیتال

ed: e.keramat.980431 no: 98/642717
شنبه 19 اسفند 1396

سامانه بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی صاحب کسب و کار

سامانه بانکداری اینترنتی ویژه اشخاص حقیقی صاحب کسب و کار، ویژه تمامی‌ مشتریان حقیقی صاحب کسب و کار (دارای حساب‌های حقیقی انفرادی و اشتراکی شامل حسابهای قرض‌الحسنه جاری، قرض الحسنه پس انداز و سپرده کوتاه مدت) طراحی شده است. در سامانه مذکور علاوه بر خدمات قابل استفاده توسط عموم مشتریان حقیقی، خدمات ویژه‌ای در دسترس اشخاص حقیقی صاحبان کسب و کار قرار می‌‌گیرد.

اهم خدمات سامانه

- مدیریت کاربران و تعریف کاربران مختلف با دسترسی‌های موردنظر توسط کاربر اصلی
- تعریف نقش‌های موردنظر و تخصیص خدمات لازم به نقش‌ها توسط کاربر اصلی
- مدیریت حواله: ثبت حواله اینترنتی (بین حسابهای ملت)، حواله منظم، حواله پایا، حواله ساتنا و حواله گروهی 
- مدیریت خدمات بانکی: پرداخت قبض، پرداخت گروهی قبوض و گزارشات لازم
- خدمات تسهیلات: مشاهده مانده بدهی، بازپرداخت اقساط،گزارش تعهدات غیرمستقیم و...
- مشاهده اطلاعات حساب: مشاهده گردش حساب، دریافت فایل صورتحساب و استعلام وضعیت چک، گزارش چک‌های واگذاری و استعلام وضعیت دسته چک

راهنمای کاربری سامانه بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی صاحب کسب و کار

ed: i.keramat.961219